- KAWASAKI Z GREEK CLUB -
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

- KAWASAKI Z GREEK CLUB -

Welcome to Z family! Let the good times roll.
 
Εκκεντρα απο zx9r 23r08c10ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεσηFacebook GroupYouTube Channel
Όσα από τα μέλη επιθυμούν κ έχουν όρεξη κ γνώσεις μπορούν να γίνουν Moderator (συντονιστες) στο φορουμ,απλά θα πρέπει να επικοινωνήσουν με τους διαχειριστές.

 

 Εκκεντρα απο zx9r

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Delis
Admin
Delis


Αριθμός μηνυμάτων : 221
Ημερομηνία εγγραφής : 19/10/2014
Ηλικία : 39
Τόπος : Killkiss

Εκκεντρα απο zx9r Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Εκκεντρα απο zx9r   Εκκεντρα απο zx9r I_icon_minitime10/8/2015, 3:40 pm

Φοραει κανεις σε Ζ1000 πρωτης γενιας εκκεντα απο zx9r?Ποιες ειναι η διαφορες που ειδε?Μονο αυτα κανουν δουλεια?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://zgreekclub.forumgreek.com
juve750

juve750


Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 23/07/2015

Εκκεντρα απο zx9r Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκκεντρα απο zx9r   Εκκεντρα απο zx9r I_icon_minitime11/8/2015, 3:35 am

Τωρα αμα σου πω κατσε και ψαξε στο ΚΒ τι εχουμε κανει με τα συγκεκριμενα εκκεντροφορια
και πως θα σου δουλεψουν καλυτερα θα γινω κακος????????

Για να τα φορεσεις θες να βρεις ενα ζευγαρι σε καλη κατασταση
Διπλα ελατηρια του ΖΧ9 και λογικα θα θες και ρυθμιση βαλβιδων (καπελωτα δλδ)
Ελα μου που ομως το Ζ εχει κοφτη στις 11+ κατι και τα εκκεντρα θελουν τουλαχιστον συν 1500-2000
στροφες ακομα για να πεις οτι θα σου δωσουν τα αναμενωμενα!!!

Αρα? Θες ανεβασμα κοφτη ... Πως ? Η Ιγκνισιον η με φλασαρισμα μαμα εγκεφαλου (ναι γινετε πλεον στα Ζ1000 )
Αλλα και παλι χωρις τα 43 σωμματα και τις Χοανιτσες πως θα δουλεψουν? και το σημαντηκοτερο και τελευταιο θες ρυθμιζομενα γραναζια για να τους φερεις να δουλεψουν εκει που πρεπει κι οχι οπου θελουν!!!

Ολα αυτα προυποεθετουν ΛΕΦΤΑ !! (δεν βαζω μεσα δουλεια στην κεφαλη γιατι θα δε θα μεινουν μαλλια στη δικη μου κεφαλη μετα)

Κι ολα αυτα για να κανεις τι να βγαλεις 140 αλογα τροχο απο ενα 1000αρι γυμνο που αμα περναει τα 200 νιωθει σαν καμηλα εξω απο την ερημο!!!


Βελτιωσε το Ζ εκει που ποναει!! Φρενα αναρτησεις και ασε τα εκεντρα!!!
Και κυριοτερο καντε χιλιομετρα να μαθετε να πηγαινετε το μηχανακι σας σωστα (αν παιξει και κανα σχολειο τοτε ακομα καλυτερα) θα δειτε οτι τα αλογα ποτε δεν ελειπαν απο το Ζ1οοο Wink

Καλημερες!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Delis
Admin
Delis


Αριθμός μηνυμάτων : 221
Ημερομηνία εγγραφής : 19/10/2014
Ηλικία : 39
Τόπος : Killkiss

Εκκεντρα απο zx9r Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκκεντρα απο zx9r   Εκκεντρα απο zx9r I_icon_minitime11/8/2015, 10:47 am

Καλημερα Γιωργο.Μετα απο ολες αυτες τις επεξηγησεις παει για κλειδωμα το θεμα αφου πιστευω πως δεν εχει κατι αλλο να προστεθει Smile Σε οτι αφορα το Kawasaki Bikers φιλε μου,κανενας δεν ειπε πως δε θα φιλοξενουμε καποια λινκ η οτι θα θεωρηθει διαφημιση,ισα ισα που χρειαζομαστε κατι τετοιο μεχρι επιτελους καποια στιγμη να καταφερουμε να εχουμε ενα δικο μας καταλογο για να μπορεσουμε να βοηθηθουμε.Οπως κ να εχει ευχαριστω πολυ για την τερμα ολοκληρομενη απαντηση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://zgreekclub.forumgreek.com
juve750

juve750


Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 23/07/2015

Εκκεντρα απο zx9r Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκκεντρα απο zx9r   Εκκεντρα απο zx9r I_icon_minitime11/8/2015, 2:48 pm

Χωρις να θελω να δηλωσω πονηρος θα ελεγα να μην κλειδωθει το θεμα γιατι παντα μπορει αν υπαχει ενας τρελος μερακλης να ριξει τα λεφτα του οπου θελει κι οχι οπου λεω εγω........

Υ.Γ Εννοουσα οτι υπαρχει θεμα μεγαλο εκει για οποιον το ψαξει απο το γκουγκλ Wink
Υ.Γ1 Εγω τους εχω βαλει και σε 750αρα κεφαλη Wink εκει να δεις δουλεια που ηθελε!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Delis
Admin
Delis


Αριθμός μηνυμάτων : 221
Ημερομηνία εγγραφής : 19/10/2014
Ηλικία : 39
Τόπος : Killkiss

Εκκεντρα απο zx9r Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκκεντρα απο zx9r   Εκκεντρα απο zx9r I_icon_minitime11/8/2015, 2:55 pm

Χαριτολογωντας ειπα οτι θα κλεισει το θεμα απλα επειδη κατα τη γνωμη μου λυθηκαν οι περισσοτερες αποριες (τουλαχιστον οι δικες μου)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://zgreekclub.forumgreek.com
SPOROSZ1000

SPOROSZ1000


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2015
Ηλικία : 43
Τόπος : ΞΑΝΘΗ

Εκκεντρα απο zx9r Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκκεντρα απο zx9r   Εκκεντρα απο zx9r I_icon_minitime19/8/2015, 9:40 am

Πολύ σωστός ο juve.
Το z1000 '03-'06 υστερεί σε φρένα σε κράτημα και σε δύο τρία θεματακια.Είναι καλό να ρίξουμε λεφτά αλλά σε τέτοια πράγματα,ένα σταμπιλιζατερ,τίποτα δίσκους μαργαρίτες,κανένα φίλτρο,κανένα πρόγραμμα.Τώρα υπάρχουν παλικάρια που πιάνουν τα χέρια τους έχουν το μεράκι και τα λεφτά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Delis
Admin
Delis


Αριθμός μηνυμάτων : 221
Ημερομηνία εγγραφής : 19/10/2014
Ηλικία : 39
Τόπος : Killkiss

Εκκεντρα απο zx9r Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκκεντρα απο zx9r   Εκκεντρα απο zx9r I_icon_minitime20/8/2015, 5:16 pm

Η αληθεια ειναι οτι λ7 δεν υπαρχουν Laughing κ για την ωρα με την ακτινικη που εβαλα μπορω να πω πως ειμαι αρκετα ευχαριστημενος.Τωρα ειμα ακομη στο στρωσιμο με το autotune αλλα θελω κ κατι παραπανω, απλα οπως παει η δουλεια το βλεπω κατα τα Χριστουγεννα αν μαζευτουν καποια χρηματα απο τα καλαντα Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://zgreekclub.forumgreek.com
 
Εκκεντρα απο zx9r
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
- KAWASAKI Z GREEK CLUB - :: Τεχνικά Ζ750-Ζ800-Ζ1000 :: Ζ1000-
Μετάβαση σε: