- KAWASAKI Z GREEK CLUB -
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

- KAWASAKI Z GREEK CLUB -

Welcome to Z family! Let the good times roll.
 
Οι βελτιώσεις κάνουν διαφορά..? 23r08c10ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεσηFacebook GroupYouTube Channel
Όσα από τα μέλη επιθυμούν κ έχουν όρεξη κ γνώσεις μπορούν να γίνουν Moderator (συντονιστες) στο φορουμ,απλά θα πρέπει να επικοινωνήσουν με τους διαχειριστές.

 

 Οι βελτιώσεις κάνουν διαφορά..?

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Delis
Admin
Delis


Αριθμός μηνυμάτων : 221
Ημερομηνία εγγραφής : 19/10/2014
Ηλικία : 39
Τόπος : Killkiss

Οι βελτιώσεις κάνουν διαφορά..? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Οι βελτιώσεις κάνουν διαφορά..?   Οι βελτιώσεις κάνουν διαφορά..? I_icon_minitime30/8/2015, 11:31 am

Απο οτι βλεπω πολυ απο εμας κατα καιρους βαζουμε χερι στο Ζ για καποια βελτιωση σε ολους τους τομεις,ανοιγω λοιπον αυτο το θεμα για να βαζουμε αυτα που εχουμε κανει αλλα να λεμε κ το αν εχουν καποιο αποτελεσμα bounce
Κ λεω να ξεκινησω,αυτα που φοραει για την ωρα το δικο μου ειναι:
*Pcv
*Autotune
*λαιμους shark με τελικο race tech
*Φιλτρο dna
*Ακτινικη τρομπα απο gixxer
Μεχρι στιγμης μεγαλη διαφορα δεν εχω δει στο τραβηγμα αλλα ειναι λογο δικης μου βλακειας γιατι πηγα να ρυθμισω χαρτη με 35βαθμους εξωτερικη θερμοκρασια κατα τα αλλα το μηχανακι δουλευει πιο ροικα.Με την ακτινικη ειδα μεγαλη διαφορα σε συγκριση με τη μαμα τρομπα φρενου τωρα το μονο που μενει ειναι να μπουν κ σωληνακια υψηλης κ ειμαστε κομπλε πιστευω.
Ζ1000 04'
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://zgreekclub.forumgreek.com
 
Οι βελτιώσεις κάνουν διαφορά..?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Διαφορα για Ζ1000-750
» Διάφορα για Ζ 750 07-11 & Z1000 07-09

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
- KAWASAKI Z GREEK CLUB - :: Τεχνικά Ζ750-Ζ800-Ζ1000 :: Γενικά Τεχνικά-
Μετάβαση σε: