- KAWASAKI Z GREEK CLUB -
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

- KAWASAKI Z GREEK CLUB -

Welcome to Z family! Let the good times roll.
 
Σε πηρε το ματι μου . . . 23r08c10ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεσηFacebook GroupYouTube Channel
Όσα από τα μέλη επιθυμούν κ έχουν όρεξη κ γνώσεις μπορούν να γίνουν Moderator (συντονιστες) στο φορουμ,απλά θα πρέπει να επικοινωνήσουν με τους διαχειριστές.

 

 Σε πηρε το ματι μου . . .

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Delis
Admin
Delis


Αριθμός μηνυμάτων : 221
Ημερομηνία εγγραφής : 19/10/2014
Ηλικία : 39
Τόπος : Killkiss

Σε πηρε το ματι μου . . . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σε πηρε το ματι μου . . .   Σε πηρε το ματι μου . . . I_icon_minitime20/8/2015, 5:58 pm

Πολλες φορες τυχαινει να συνανταμε Ζ στο δρομο μας,στην περιοχη μας κ απλα να μην εχουμε την ευκαιρια να πουμε 2 κουβεντες.Οριστε λοιπον μια ελευθερη συζητηση για αυτους που συνανταμε.Με την ευκαιρια να πω πως 3 μερες ημουν Μαρμαρα κ εκτος απο τον φιλο Γιαννη που βρεθηκαμε για λιγο ειδα αλλα 4 Ζ. .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://zgreekclub.forumgreek.com
teka




Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2015
Τόπος : nasa

Σε πηρε το ματι μου . . . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε πηρε το ματι μου . . .   Σε πηρε το ματι μου . . . I_icon_minitime20/8/2015, 10:21 pm

Ενδιαφέρον τοπικ...πόσες φορές τυχαίνει να δω Ζ στο δρόμο, το θέμα είναι ότι από χαλκίδα είμαστε μετρημένοι στα δάχτυλα εδώ στο κλαμπ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giorgosped




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2015

Σε πηρε το ματι μου . . . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε πηρε το ματι μου . . .   Σε πηρε το ματι μου . . . I_icon_minitime20/8/2015, 10:59 pm

Βασικά δεν πήρε Ζ το μάτι μου αλλά ένα Τiger που κολλούσε στην αττική οδό....ψιτ ψιτ γατουλη...που είσαι;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Delis
Admin
Delis


Αριθμός μηνυμάτων : 221
Ημερομηνία εγγραφής : 19/10/2014
Ηλικία : 39
Τόπος : Killkiss

Σε πηρε το ματι μου . . . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε πηρε το ματι μου . . .   Σε πηρε το ματι μου . . . I_icon_minitime20/8/2015, 11:03 pm

Χαχαχαχαχαχα!Ποιος εμεινε πισω???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://zgreekclub.forumgreek.com
giorgosped




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2015

Σε πηρε το ματι μου . . . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε πηρε το ματι μου . . .   Σε πηρε το ματι μου . . . I_icon_minitime21/8/2015, 8:24 am

Ο γατουλης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σε πηρε το ματι μου . . .
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
- KAWASAKI Z GREEK CLUB - :: Περί Ανέμων . . . :: Ελεύθερη Συζήτηση-
Μετάβαση σε: