- KAWASAKI Z GREEK CLUB -
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

- KAWASAKI Z GREEK CLUB -

Welcome to Z family! Let the good times roll.
 
Κρανη - Εντυπωσεις 23r08c10ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεσηFacebook GroupYouTube Channel
Όσα από τα μέλη επιθυμούν κ έχουν όρεξη κ γνώσεις μπορούν να γίνουν Moderator (συντονιστες) στο φορουμ,απλά θα πρέπει να επικοινωνήσουν με τους διαχειριστές.

 

 Κρανη - Εντυπωσεις

Πήγαινε κάτω 
+2
Delis
Kastoras69
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Kastoras69

Kastoras69


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2015
Ηλικία : 35
Τόπος : Aθηνα

Κρανη - Εντυπωσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κρανη - Εντυπωσεις   Κρανη - Εντυπωσεις I_icon_minitime1/9/2015, 2:57 pm

Εδω θα γραφουμε τι κρανος φοραμε ο καθενας και τις εντυπωσεις μας,καλες η κακες!

Εγω προσωπικα εχω ενα παναρχαιο Nolan το Ν100Ε το οποιο χρησιμοποιω ακομα!
Βολικο για μεσα στην πολη καθως ανοιγει,αλλα ειμαι για καινουριο συντομαι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.landsealight.gr
Delis
Admin
Delis


Αριθμός μηνυμάτων : 221
Ημερομηνία εγγραφής : 19/10/2014
Ηλικία : 39
Τόπος : Killkiss

Κρανη - Εντυπωσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρανη - Εντυπωσεις   Κρανη - Εντυπωσεις I_icon_minitime1/9/2015, 5:26 pm

Torc με μπλε δοντια..Σχετικα καλο για τα λ7 του αλλα τα εφτυσε η μπαταρια smash
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://zgreekclub.forumgreek.com
teka




Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2015
Τόπος : nasa

Κρανη - Εντυπωσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρανη - Εντυπωσεις   Κρανη - Εντυπωσεις I_icon_minitime1/9/2015, 7:07 pm

Κρανη - Εντυπωσεις 2013-shoei-gt-air-helmet-detailed-videophoto-gallery_1
SHOEI GT-AIR '14 μαυροκόκκινο...
τουριστάδικο κρανάκι με έξτρα εσωτερική ζελατίνα για τον ήλιο(πραγματικά χρήσιμη!!).
Είμαι αρκετά ευχαριστημένος, σε γρήγορες βόλτες και σε πορεία μέχρι 150 χλμ είναι μια χαρά.
Από κει και πάνω όμως αρχίζει ένα ελαφρύ βουιτό. Δεν ξέρω αν αυτό ισχύει σε όλα τα κράνη για πάνω απο 150χλμ βέβαια...

Για μετά από αυτό είμαι για SHOEI NXR.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Teka στις 1/9/2015, 7:14 pm, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teka




Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2015
Τόπος : nasa

Κρανη - Εντυπωσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρανη - Εντυπωσεις   Κρανη - Εντυπωσεις I_icon_minitime1/9/2015, 7:11 pm

Κρανη - Εντυπωσεις Caberg_riviera2_legend_nero
Caberg Riviera V2+ 2015
φέτος αγόρασα και ένα caberg καλοκαιρινό το οποίο με έχει βολέψει απίστευτα μέχρι τώρα για κοντινές αποστάσεις. Δεν παλευόταν fullface με 40 βαθμούς...
έχει ζελατίνα που καλύπτει ολόκληρο το πρόσωπο και εννοείται και σε αυτό εσωτερική ζελατίνα για τον ήλιο. αρκετά καλή ποιότητα κατασκευής για jet κράνος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Akisz1000




Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2015

Κρανη - Εντυπωσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρανη - Εντυπωσεις   Κρανη - Εντυπωσεις I_icon_minitime25/9/2015, 6:43 pm

Εγώ εχω της AGV της σειρας gp-tech the donkey .είμαο παρα πολυ ευχαρηστημενος πάρα πολυ ελαφρυ και οι αεραγωγοι τουςε κανουν να παιρνεις πολυ αερα και δοκιμασμενο σε πεσιμο.!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apsogos




Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2015

Κρανη - Εντυπωσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρανη - Εντυπωσεις   Κρανη - Εντυπωσεις I_icon_minitime26/9/2015, 6:37 pm

Παιδια βαλτε και τιμες !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Delis
Admin
Delis


Αριθμός μηνυμάτων : 221
Ημερομηνία εγγραφής : 19/10/2014
Ηλικία : 39
Τόπος : Killkiss

Κρανη - Εντυπωσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρανη - Εντυπωσεις   Κρανη - Εντυπωσεις I_icon_minitime26/9/2015, 6:57 pm

Σωστος ο Γιαννης,αυτο το ειχαμε ξεχασει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://zgreekclub.forumgreek.com
Stelioslis




Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2015
Ηλικία : 38
Τόπος : heraklion

Κρανη - Εντυπωσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρανη - Εντυπωσεις   Κρανη - Εντυπωσεις I_icon_minitime4/10/2015, 11:46 am

Αγόρασα πριν 3 χρόνια το agv k4 evo λόγο του ότι είμαι από κινητό δεν μπορώ να βάλω φοτο το πήρα στα 230 ε Για την gag δεν χρειάζονται πολλά λόγια Μια Κ είναι από τις κορυφαίες εταιρείες το κράνος είναι από fiberglass 1250gr από τα ελαφρύτερα της αγοράς για τα λευτα του είναι πολύ αξιόλογη αγορά διαθέτει επισεις αντιθαμποτηκη ζελατινα κ αφαιρούμενω εσωτερικά ένα ελαφρύ βουητό το έχει βέβαια αλλά για τα λεφτά του πιστεύω είναι μια χαρά κ το συνηστο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κρανη - Εντυπωσεις
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Κρανη κ μεγεθη
» Συμβουλες σχετικα με τα κρανη

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
- KAWASAKI Z GREEK CLUB - :: Περί Ανέμων . . . :: Ελεύθερη Συζήτηση-
Μετάβαση σε: